AK PARTİ TURHAL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLKER BEKLER

AK PARTİ TURHAL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLKER BEKLER BİR TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI.

Değerli Hemşehrilerim;

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde AK Parti Turhal Belediye Başkan adayı olarak gösterildim. Partim adına belediye başkanı olarak aday gösterilmeme vesile olan ve teveccüh gösteren, başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ak Parti Tokat Milletvekillerimize, Ak Parti Teşkilatlarımızı ve herkese teşekkür ediyorum.

Bir dünya lideri olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın misyonu ve talimatları doğrultusunda her zaman Turhal için özveriyle çalışmaktan ve Turhal’a hizmet etmekten büyük onur ve gurur duyacağım.
Demokrasiler; en iyiyi ve en ideal olanı halka sunmak adına seçimler aracılığı ile tatlı bir yarış imkanı sunmaktadır.

Bu tatlı yarış içerisinde Turhalımız için güzel hizmetler yapacağımızın bilinmesini isterim. Bu vesile ile ilçemizde halen Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Sayın Yılmaz Bekler’e yapmış olduğu çok değerli hizmetlerinden dolayı şükranlarımızı sunuyorum. Yine uzun yıllar Belediye Başkanlığı yaparak ilçemize güzel hizmetlere imza atan Sayın Duran Evren ve Sayın Ali Gözen başkanlarımıza da teşekkürü bir borç biliyorum.

Bütün bunların yanı sıra partimizden bu tatlı rekabetin içerisinde yer alan Belediye Başkan Aday Adaylarımıza da şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ayrıca ilçemizde geçmişten günümüze kadar görev yapmış tüm Belediye Başkanlarımıza da minnettar olduğumuzu ifade etmek isterim.

Kıymetli Hemşehrilerim,

31 Mart yerel seçimlerinde ilçemizdeki Ak Parti Belediyecilik hizmetlerinin hız kesmeden devam etmesi, katılımcı yönetim ve demokrasi anlayışı içerisinde Ak Parti iktidarının ülke genelindeki hizmetlerinin yerelde de ilçemizde yapılması için özverili bir şekilde çalışacağımızı bildirir,

Selam ve saygılarımı sunarım.

Paylaş:
Facebook
Instagram
Twitter
Google+
http://xn--tokatretiyor-hlb.com/TokatSuperTv/index.php/2019/01/24/ak-parti-turhal-belediye-baskan-adayi-ilker-bekler/
Follow by Email

AK PARTİ TURHAL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLKER BEKLER” için bir yorum

  • 7 Şubat 2019 tarihinde, saat 13:53
    Permalink

    Allah yardımcısı olsun başarılar dilerim

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir