Turhal OSB’de Değerlendirme Toplantısı

Turhal (OSB) Organize Sanayi Bölgesi 2018 yılı 1. Dönem Valilik Değerlendirme Komisyonu toplantısı ve izleme ziyareti yapıldı.

Toplantı öncesi Vali Yardımcısı Mehmet Suphi Küspeci başkanlığındaki Valilik Değerlendirme Komisyon Üyeleri Turhal (OSB) Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu. Heyete Turhal Kaymakamı ve aynı zamanda Turhal OSB Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Başkan Vekili ve Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ömer Çenesiz, Turhal OSB Yönetim Kurulu Üyesi ve Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler eşlik ettiler.

Valilik Değerlendirme Heyeti ilk olarak Turhal OSB’de yeni kurulan ve faaliyet başlayan Akasya Ahşap Ltd.Şti.’ni ziyaret etti. Sonrasında da Demiroğulları Metal Sanayi’nde incelemelerde bulunarak her iki işletmenin yetkililerinden imalatları ve çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.

Yapılan ziyaretler sonrası Vali Yardımcısı Mehmet Suphi Küspeci Başkanlığındaki heyet Turhal OSB Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 2018 yılı 1. Dönem Değerlendirme Toplantısını gerçekleştirdiler.

Paylaş:
Facebook
Instagram
Twitter
Google+
http://xn--tokatretiyor-hlb.com/TokatSuperTv/index.php/2018/11/04/turhal-osbde-degerlendirme-toplantisi/
Follow by Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir